Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 mittemanageeritav 8*POE switch
117,80 km-ga
Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 mittemanageeritav switch • PoE 8*100Mbps
2 laos
SKU: PFS3110-8ET1GT1GF-96
Category: , , , ,
Brands:
Kirjeldus
Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 mittemanageeritav switch • PoE 2.0 seeria
8*100Mbps + 1*1000Mbps combo 96W
  • Väljundvõimsus • Punane port toetab IEEE802.3af(15W), IEEE802.3at(30W), IEEE802.3bt(90W) ja Hi-PoE(60W) võimsusstandardeid, pordid 2-8 maksimaalselt 30W IEEE802.3af(15W), IEEE802.3at(30W)
  • Võimekus • Lülitusvõimsus 5.60 Gbps, paketiedastus 4.17 Mpps, paketi puhver 4 Mbit
  • Toide • Komplektis adapter 53 VDC, 1.81 A, voolutarve tühikäigul 3W, maksimaalse koormuse korral 96W
  • Teostus • Metallkorpus mõõtmetega 240 mm × 105 mm × 28 mm ning massiga 0.65, töötemperatuur -10°C ~ +55°C