Pulsar AWT830 trafo 30VA/16.5V
16,06 km-ga
Pulsar AWT830 trafo 30VA/16.5V
9 laos
SKU: AWT830
Category: , ,
Brands:
Kirjeldus
Nimi:
Trafo 30VA / 16,5V
Toide:
230 V AC
Trafo tüüp:
EI 30VA, ABS-plastik, epoksiidvaiguga kapseldatud
Väljund:
1.8 A / 16.5 V AC
Kaitse:
  • Kaitse: OLP (ülekoormuskaitse)
  • Kaitse: 1 x 0.16A klaaskaitse (glass fuse)
Mõõtmed:
88 x 60 x 54 mm [+/-2 mm]