Pulsar PSA12010 toiteadapter, 12V, 1A
9,30 km-ga
PSA12010 12 V alalisvoolu adapter, 1A
3 laos
SKU: PSA12010
Category: , ,
Brands:
Kirjeldus
Peamised omadused:
Sisendpinge: AC 100~240V, 50–60Hz
Väljundpinge: DC 12V
Väljundi koguvool: 1A
Toote mõõtmed: 64 x 78 x 28 [+/-2 mm]
Pistik: DC power: 1.45m + JACK 5,5/2,1 female
Kaitsmed: SCP, OLP
Tooteleht: PSA12010
Tootja koduleht: PSA12010 PSA 12V/1A plug-in type power supply for CCTV