Ubiquiti POE toiteadapter POE-48-24W
16,00 km-ga
Ubiquiti POE-48-24W toiteadapter 48VDC @ 0.5A
2 laos
SKU: POE-48-24W
Category: ,
Brands:
Kirjeldus
Ubiquiti POE-48-24W on võimas 48 V alalisvooluväljundiga Power over Ethernet (PoE) adapter, mis tagab samaaegselt nii toite kui ka andmete edastamise ühe Ethernet-kaabli kaudu. See on loodud spetsiaalselt Ubiquiti ja teiste ühilduvate võrguseadmete jaoks, mis vajavad suuremat pinget ning usaldusväärset jõudlust.
Tehnilised andmed:
  • Sisend: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Väljund: 48 V DC @ 0,5 A