Dahua CS4006-4ET-60 DoLynk Care manageeritav 4*POE switch
87,10 km-ga
Dahua CS4006-4ET-60 DoLynk Care manageeritav switch • 4*Mbps PoE + 2*Gbps • 60W
2 laos
SKU: CS4006-4ET-60
Category: , , , ,
Brands:
Kirjeldus
6 pordiga Dahua pilve toega manageeritav 60W 4 PoE pordiga switch
4*Mbps PoE + 2*Gbps • 60W
  • Pordid • 1-4 RJ-45 10/100 Mbps (PoE); Pordid 5, 6 RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink)
  • Haldus läbi tavalise veebiliidese (DHCP) või DoLynk Care äpi kaudu
  • Layer 2
  • PoE standardid IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
  • Pordid 1 <60W, 2-4 <30W, kokku seadme kohta kuni 60W
  • PoE Pin Layout PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
  • Toide 53 VDC, 1.226 A adapter komplektis
  • Mõõdud 130 mm × 90 mm × 26 mm, kaal 0.28kg
Pilvepõhine haldus
Võrgu topoloogia haldus
Hi-PoE 60 W (oranž port)
Lisaks IEEE802.3af ja IEEE802.3at standarditele toetab oranž port kuni 60 W väljundvõimsust, võimaldades toita suure energiatarbega seadmeid.